• Obróbka kierownicy i ciężkich kół stalowych
  • Obróbka kierownicy i ciężkich kół stalowych
  • Obróbka kierownicy i ciężkich kół stalowych
  • Obróbka kierownicy i ciężkich kół stalowych
Obróbka kierownicy i ciężkich kół stalowych

Obróbka kierownicy i ciężkich kół stalowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SSI
Orzecznictwo: manufacture certificate
Numer modelu: SSI-M

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1T
Cena: US $2500-6000/ T
Szczegóły pakowania: Drewniana obudowa lub goła
Czas dostawy: 2-4 miesiące po otrzymaniu zaliczki
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 20000szt/rok
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Użyj sprzętu: Statek rozładowujący Witryna aplikacji: Mechanizm podróżny
wymóg: odporny na zużycie siła: wysoka wytrzymałość
Do uniknięcia: podział Trwałość: 10 lat
High Light:

odporne na zużycie stalowe koło

,

stalowe koło o wysokiej wytrzymałości

,

obróbka kół Heavy Duty

opis produktu

Obróbka kierownicy i ciężkich kół stalowych

 

Obróbka kierownicy i ciężkich kół stalowych 0

 

Obróbka kierownicy i ciężkich kół stalowych 1

 

Obróbka kierownicy i ciężkich kół stalowych 2

 

1. Materiał to CL60, a jego skład chemiczny topienia powinien być zgodny z przepisami TB / t2817.Stan obróbki cieplnej felg to ogólne hartowanie i odpuszczanie po kuciu, a bieżnik i obręcz są hartowane + odpuszczane.Zasada partii to koła o tym samym numerze pieca do topienia, tym samym modelu i takim samym stanie obróbki cieplnej.Wymagana wartość twardości powierzchni bieżnika i obręczy powinna wynosić 300 ~ 380hb, twardość jest rozłożona etapami, a twardość 20 mm poniżej bieżnika nie jest mniejsza niż 260hb.Po obróbce cieplnej twardość powierzchni każdego koła należy jednolicie zbadać w trzech punktach na bieżniku, aby spełnić wymagania dotyczące rysunku potwierdzone przez obie strony.

2. Koła muszą być odkuwkami, które powinny spełniać odpowiednie wymagania JB/t5000.8-2007, a klasa jakości odkuwek to III klasa.Odkuwki powinny być wolne od wad powierzchniowych, takich jak pęknięcia, wgniecenia, połączenia i inne defekty, które mogą mieć wpływ na jakość produktu.

3. Koło powinno być wolne od pęknięć, bieżnik i felga powinny być wolne od wad wpływających na świadczenie usługi, a wady nie mogą być naprawiane przez spawanie.

4. W celu zapewnienia jakości produktu należy wykonać 100% ut NDT dla całego koła oraz 100% MT dla wieńca i felgi.Metoda i wyniki defektoskopii powinny spełniać wymagania jakościowe klasy II JB / t5000.15-2007.

5. Próbę eksploatacyjną pręta do badań surowców należy przeprowadzić dla każdego pieca surowców, a wyniki badań powinny być zgodne z postanowieniami tabeli 1.

Tabela 1

rozciąganie atak

reH

(N/mm2)

Rm

(N/mm2)

A5

(%)

Z

(%)

KU2(J)

(+20 ℃, głębokość rowka 2 mm)

≥550 ≥950 ≥16 ≥35 Średnia wartość ≥16
Należy stosować próbki do rozciągania w normalnej temperaturze o d0 = 10mm i l0 = 50mm Przyjęto próbkę uderzenia o normalnej temperaturze w kształcie litery U o głębokości rowka o grubości 2 mm
Metoda testowa GB / T 228 Metoda testowa GB / T 229
Uwaga: specyfikacja pręta testowego surowca wynosi Ф trzydzieści × 400 mm, stan obróbki cieplnej normalizuje się po kuciu + hartowaniu i odpuszczaniu.
6. Dla każdego ciepła surowców pobiera się próbkę o dużej mocy z pręta próbnego do kucia surowców zgodnie z wymaganiami GB / t10561 dla oceny wtrąceń niemetalicznych, a wyniki powinny być zgodne z postanowieniami tabeli 2. Powierzchnia kontrolna musi być przekrojem wzdłużnym przechodzącym przez oś pręta badawczego o powierzchni około 200 mm2 (L) × B:20 mm × 10 mm).
Tabela 2
Typ włączenia Dobry system Gruby system
A ≤2,5 ≤1,5
b ≤3,0 ≤2,0
C ≤2,5 ≤2,0
D ≤2,5 ≤2,0
A+B+C+D ≤5,5
 
7. Powierzchnia toczna koła powinna być oznaczona farbą „kod pieca + numer kęsa + numer rysunku”;„Kod pieca + numer kęsa” powinien być wydrukowany na czole obręczy ze stalową uszczelką, a wysokość słowa powinna wynosić 10 mm.
8. Istnieją kompletne procedury procesu produkcji kucia, procedury obróbki cieplnej i kompletny system kontroli jakości w celu zapewnienia jakości produktu.
9. Zaakceptuj personel nadzoru wyznaczony przez kupującego do kontroli produktów.Przegląd odbywa się w oparciu o wymagania umowy, standardowe specyfikacje i niniejszą specyfikację techniczną oraz dostarczamy zaświadczenie o samokontroli, raport z badań itp. Dostarczone gotowe felgi należy poddać obróbce antykorozyjnej.Otwory piasty i otwory gwintowane należy pokryć masłem i papierem olejowym w celu zabezpieczenia antykorozyjnego, a wszystkie inne powierzchnie pomalować czarną farbą.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Obróbka kierownicy i ciężkich kół stalowych czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.