Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Południowa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Agent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: SSICHEC
Ilość pracowników: 650~1200
Coroczne wyprzedaże: 123500000-231600000
Rok założenia: 1992
pc Export: 80% - 90%
Obsługiwani klienci: Thermal power station
Obsługiwani klienci:: cement
Wprowadzenie

1. Krótkie wprowadzenie-profesjonalny dostawca materiałów sypkich i usługowych

Shanghai Sunshine Industrial Technology specjalizuje się w sprzęcie do transportu materiałów sypkich, integratorze i zagranicznym pośredniku w obsłudze materiałów sypkich.Sunshine Industrial Technology za swój cel strategiczny uznaje rozwój zdolności do precyzyjnej produkcji, specjalizuje się w produkcji dużych i średnich części precyzyjnych oraz niezawodnych urządzeń do transportu materiałów sypkich.Ponadto zapewniamy klientom różnorodne rozwiązania i urządzenia w oparciu o wymagania, w tym EPC, części zamienne, usługi konsultingowe i projektowe.Nasz główny produkt, w tym sprzęt do załadunku i rozładunku (system wywrotu pociągu, urządzenie do rozładunku statków, ładowarka statków itp.), sprzęt do przenoszenia (przenośnik taśmowy, przenośnik ślimakowy, system przenośników kubełkowych, system przenośników zgrzebłowych, system przenośników pneumatycznych o gęstej fazie), sprzęt do przechowywania (łyżka regenerator kół, regenerator zgarniakowy, dźwigi i wszelkiego rodzaju łyżki chwytakowe), sprzęt przesiewający, sprzęt pomocniczy.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta, zapewniając kompleksowe produkty i usługi w zakresie przeładunku materiałów sypkich.Podpisaliśmy umowę z wiodącą firmą chińskiego producenta sprzętu do transportu materiałów sypkich Huadian Caofeidian heavy industry equipment Co., Ltd, odpowiedzialną za rynek zagraniczny i inwestycje projektowe Huadian Caofeidian heavy industry equipment Co., Ltd, Osiągnięcie porozumienia rynku zagranicznego Liaoning Zhigu mining equipment Co., Ltd ; Fabryka przenośników taśmowych Zhejiang Xiangshan Guangming i Wuxi Yixiang machines Co., Ltd.
Aby być szczerym i być w ruchu, Shanghai Sunshine Industrial Technology Co., Ltd zawsze poświęca się wysokiej jakości produktom i usługom!
 

2. Struktura organizacyjna

Chiny Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. profil firmy 0

 

3. Główny produkt i doradztwo techniczne

Chiny Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. profil firmy 1

 

4.dokumenty kwalifikacyjne

Chiny Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. profil firmy 2

Dokumenty kwalifikacyjne uprawnionych jednostek na rynkach zagranicznych

Chiny Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. profil firmy 3

Dokumenty kwalifikacyjne uprawnionych jednostek na rynkach zagranicznych

Chiny Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. profil firmy 4

5. Sprzęt i urządzenia produkcyjne

Chiny Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. profil firmy 5

 

Chiny Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. profil firmy 6

 

6. Wyświetlacz produktu produkcyjnego

Chiny Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. profil firmy 7

 

Historia

1. Baza przetwarzania

Założona w 1986 roku, przez ostatnie 30 lat, firma przestrzegała celu „najpierw jakość, reputacja na pierwszym miejscu”, ustanowiła kompletny system projektowania produktów, kontroli procesu i zapewnienia jakości oraz przeszła certyfikację systemu jakości ISO9001 w 1996 roku. dostarczyła kompletne zestawy urządzeń do wytwarzania energii lub usług transformacji technicznej i części zamiennych dla prawie 200 elektrowni w 28 prowincjach, miastach i okręgach w Chinach.

2.Aautoryzowany agent 1 na rynku zagranicznym - HDCZ

Założona w 2009 roku z kapitałem zakładowym w wysokości 50000000 USD.

Jako „Przedsiębiorstwo modelowe dla integracji industrializacji i informatyzacji” w Hebei oraz „Przedsiębiorstwo high-tech w prowincji Hebei”, HDCZ nabyła licencję na produkcję lekkiego i małogabarytowego sprzętu dźwigowego i transportowego, maszyn portowych do załadunku i rozładunku, portalu dźwig, zbiornik ciśnieniowy itp., uprawnienia do instalowania, remontów i napraw urządzeń dźwigowych, licencja BHP, świadectwo kwalifikacji do montażu urządzeń mechanicznych i elektrycznych budynków, pozwolenie bezpieczeństwa radiologicznego oraz pozwolenie na eksploatację portu.Posiada również szereg certyfikatów, w tym certyfikat systemu QEOHS, certyfikat akredytacji systemu zarządzania integrującego industrializację i informatyzację.Ponadto uzyskał ponad 50 niezależnie innowacyjnych patentów na wzory użytkowe.

Usługa

Nasz główny produkt:
1. Projektowanie, produkcja, produkcja części i doradztwo techniczne systemu wywrotnicy kolejowej;
2.Projektowanie, produkcja, produkcja części do rozładunku statków i doradztwo techniczne;
3.Projektowanie, produkcja, produkcja części i doradztwo techniczne ładowacza statków;
4. System przenośników taśmowych, system przenośników łańcuchowych, projektowanie i produkcja systemu przenośników zgrzebłowych;
5. Projektowanie i produkcja pneumatycznego systemu transportu wewnętrznego o niskim ciśnieniu w fazie gęstej;
6.Projektowanie, produkcja, produkcja części i doradztwo techniczne regeneratora koła wiaderkowego;
7. Okrągły układacz magazynowy i regenerator Projektowanie, produkcja, produkcja części i doradztwo techniczne;
8.Projektowanie, produkcja, produkcja części i doradztwo techniczne regeneratora skrobaków;
9. Elektrohydrauliczne wiadro chwytakowe, bezprzewodowy chwytak zdalnego sterowania, konstrukcja i produkcja mechanicznego wiadra z czterema linami;
10. Wszelkiego rodzaju projektowanie i produkcja sprzętu pomocniczego i części zamiennych;
11. System obsługi materiałów Buck EPC;
12.Buck podsystem obsługi materiałów EPC.

 

Nasz zespół

1.Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd.——Profesjonalny zespół sprzedaży zagranicznej i zespół obsługi sprzedaży.Lider ma 25-letnie doświadczenie w branży w tej dziedzinie, 30-letnie doświadczenie w dużych centralnych przedsiębiorstwach w Chinach oraz EMBA Uniwersytetu Tsinghua.

2. Baza przetwarzania——Baza produkcyjna firmy znajduje się w hrabstwie Tonglu w prowincji Zhejiang, znanej jako „najpiękniejszy hrabstwo w Chinach”.Znajduje się 65 km od miasta Hangzhou i 60 km od jeziora Qiandao.Transport do hrabstwa Tonglu z innych miejsc jest bardzo wygodny.Nieważne koleją, autostradą czy drogą wodną.Baza produkcyjna ma łączną powierzchnię zakładu około 30000 metrów kwadratowych, a warsztat jest wyposażony w ponad 300 zestawów różnych zaawansowanych urządzeń produkcyjnych, w tym 20 zestawów precyzyjnej tokarki pionowej CNC MODEL: SMVTM12000×50/150, tokarka pionowa CNC MODEL:DVT8000 ×30/32, Tokarka pozioma CNC, MODEL: CK61315×125/32, Tokarka pozioma CNC MODEL:CK61200×80/32, Frezarko-wytaczarka CNC MODEL:TJK6920, itp. Większość części jest obrabiana na maszynie CNC ekwipunek.Jest to piec do obróbki na gorąco o wymiarach 10,5m×8m×8m.Baza produkcyjna wyposażona jest również w suwnice o udźwigu 25t, 50t, 100t, 200t do obsługi ciężkich detali i prac montażowych.

(1)Całkowita liczba: 150;

(2)16 techników (w tym 5 projektantów, 11 techników, 2 tytuły starsze i 1 tytuł średniozaawansowany);

(3)8 personel kontroli jakości;

(4)102 pracowników bezpośredniej produkcji (w tym 22 spawaczy);16 nitów;12 monterów;Maszyna plus 52 osoby);

(5)15 personel zarządzający produkcją;

(6)Personel na specjalnych stanowiskach: 2 zarejestrowanych konstruktorów i 2 zarejestrowanych inżynierów bezpieczeństwa;22 spawaczy, 2 pracowników NDT itp.

3. Autoryzowany agent 1 na rynku zagranicznym - HDCZ

HDCZ zatrudnia ponad 1000 pracowników, w tym ponad 200 specjalistów technicznych, zajmuje powierzchnię 803 mu, ma linię brzegową 716 metrów, posiada 80 000 m2 budynków fabrycznych i biurowych, otwarty plac montażowy 120 000 m2, jedna szyna ślizgowa z Pojemność 2000 ton i 3000 ton, jedno dedykowane nabrzeże 30 000 ton i 400-plus zestawy różnego rodzaju precyzyjnego sprzętu.
Główne obszary działalności Spółki są podzielone na 3 części: system transportu materiałów sypkich, energetyka wiatrowa oraz obsługa i konserwacja sprzętu do materiałów sypkich.Obejmuje on głównie badania i rozwój, produkcję, instalację, uruchomienie i konserwację maszyn portowych na dużą skalę, przeładunek materiałów na dużą skalę, zielone wydobycie, przemysł ciężki na morzu, morską i lądową energetykę wiatrową.Głównie produkty to ładowacz statków, rozładunek statków, dźwig kontenerowy, układarka i regenerator, okrągły układacz i regenerator składowisk, wywrotka wagonów, suszarnia węgla brunatnego, przenośnik podestowy, morska i lądowa elektrownia wiatrowa oraz zbiornik ciśnieniowy. , obejmuje energetykę, hutnictwo, chemię, kopalnie, materiały budowlane, przemysł węglowy, nabrzeża i offshore itp.

Firma posiada centrum badawczo-rozwojowe HDCZ i centrum badawczo-rozwojowe w Szanghaju, gromadzące wiele profesjonalnych talentów technicznych w zakresie krajowej obsługi materiałów, w celu wsparcia technologii projektowej, poprawy czasu obsługi odpowiedzi i wsparcia technicznego.

Centrum badawczo-rozwojowe HDCZ specjalizuje się w projektowaniu i badaniach oraz produkcji urządzeń do transportu materiałów sypkich na dużą skalę.Centrum liczy 60 osób, w tym 16 absolwentów i 44 studentów.Centrum podzielone jest na 2 części: 19 osób zespołu procesowego i 41 osób zespołu projektowego.Zespół procesowy zapewnia głównie wsparcie procesu spawania, produkcji i powlekania dla maszyny oraz zapewnia jakość.Zespół projektowy jest podzielony na grupę rozładunkową statków, grupę układarek i odzysków z kołem okrągłym, grupę wywrotnic wagonowych, grupę układarek i odzysków, grupę projektowania elektrycznego i uruchamiania oraz grupę obliczeń mechanicznych itp. Wszyscy kluczowi technicy są dobrzy w projektowaniu, wykonanie, naprawa, uruchomienie i konserwacja maszyny, w celu zapewnienia pełnej obsługi technicznej klienta w zakresie realizacji projektu i obsługi posprzedażowej.Centrum zawsze rozwijało się, koncentrując się na technologii i innowacjach, wykorzystując oprogramowanie do projektowania INVETER 3D i oprogramowanie do analizy ANSYS FEM, tworząc specjalistyczne laboratoria, zwiększając bezpieczeństwo i niezawodność produktów.Centrum poświęcone zapewnianiu najlepszego planu projektowego i usług projektowych dla klienta poprzez utrzymywanie ducha naukowego i dążenie do doskonałości.

Centrum badawczo-rozwojowe w Szanghaju specjalizuje się w projektowaniu i badaniu urządzeń do transportu materiałów sypkich na dużą skalę, jest potężnym wsparciem dla firmy.Opiera się na nauce i integruje produkcję i badania jako zasadę, wdrażając strategię badawczo-rozwojową - „innowacyjna technologia, substytut produktów importowanych”, zwiększając wkład w badania i rozwój oraz zapewniając dobre wyniki badań i rozwoju w zakresie oszczędzania energii, nauki o środowisku itp. przyjazny układarko-zgarniacz z kołem czerpakowym, wieża wiatrowa o mocy 3 MW i nowy, opracowany przez siebie czterobębnowy rozładunek statków są na zaawansowanym poziomie w kraju, a ponadto symulowano laboratorium nowej technologii czterobębnowego rozładunku statków i laboratorium elektryczne.Korzystając z oprogramowania do projektowania INVETER 3D, legalnego oprogramowania elektrycznego i oprogramowania do analizy ANSYS FEM itp., poprawiając projektowaną jakość i wydajność, zwiększając bezpieczeństwo i niezawodność produktów.

Centrum badawczo-rozwojowe w Szanghaju zakończyło dotychczas prace badawczo-rozwojowe dla ponad 500 zestawów dużych maszyn, produkty dystrybuowane w 25 prowincjach, gminach i eksportowane do Indonezji, Wietnamu, Indii, Kambodży, Sri Lanki, Filipin i Australii itp.

Nie ma zagranicznego zespołu sprzedaży online i możliwości i wyłącznie autoryzuje Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. do prowadzenia sprzedaży online na rynkach zagranicznych.

4. Autoryzowany agent 2 na rynku zagranicznym - ZHIGO

Po bankructwie i reorganizacji Shenyang Mining Machinery Factory, jednego z najstarszych chińskich przedsiębiorstw wiodących w branży, firma techniczna zorganizowana przez niektórych techników wysokiego szczebla, ma wyjątkowe i profesjonalne umiejętności techniczne w zakresie projektowania materiałów budowlanych i urządzeń do transportu materiałów sypkich w kopalniach .Jest 27 członków o pełnych specjalnościach.